Balma to znana polska marka założona jeszcze w 1978 roku. Jej autorska filozofia brzmi Think Pro: Pro Biznes, Pro Klient i Pro Design, a punktem wyjścia każdego projektu jest człowiek i jego styl pracy. Produkty firmy Balma to meble systemowe, nadające się do wyposażenia każdego pomieszczenia biurowego i stworzone tak, by pracę przy nich można było wykonywać z zachowaniem wszelkich zasad ergonomii.

Balma – lady recepcyjne

W naszej ofercie są więc lady recepcyjne, czyli meble, przy których przybywający do firmy interesant po raz pierwszy spotyka się z jej pracownikiem. Tu powstaje pierwsze wrażenie o firmie, dlatego projektanci poświęcili wiele uwagi designowi. Kolekcja Atixa wyróżnia się np. przyciągającym wzrok oświetleniem LED-owym frontu i boków lady. Furonto to z kolei lady recepcyjne z obniżonym frontem: pracownik jest tu dobrze widoczny dla gości. Niezwykłym pomysłem jest seria Horizon: tu producent dostarcza jedynie elementy konstrukcyjne, z których klient dowolnie komponuje sobie ladę recepcyjną zgodnie z potrzebami swego biura. Samodzielnie dobrane wykończenie i podświetlenie pozwalają stworzyć całość przykuwającą uwagę i zapadającą w pamięć.

Marka Balma to meble pracownicze

Balma to także biurowe meble pracownicze w wielu wersjach i opcjach. Kolekcja stołów i biurek Axus doskonale komponuje się z szafami i regałami z dostępnej u nas także serii Woo. Kolorowa seria Plus to kompletny system, w którym pomyślano nawet o stolikach kawowych i organizerach na kable, a także pojemnikach mocowanych na uchwycie magnetycznym. Miłośników prostoty i umiaru zainteresuje zapewne kolekcja G4 przeznaczona dla biur i sal konferencyjnych. Dominują tu meble przeznaczone dla grup i zespołów roboczych, których członkowie muszą ze sobą efektywnie współpracować. Zwolennicy nowoczesnych, autorskich aranżacji zainteresują się z kolei serią Proxy, pełną różnorodnych elementów, które można rozmaicie konfigurować.

Ścianki działowe, panele i kontenery producenta Balma

Ścianki działowe i panele to meble biurowe pozwalające wydzielać stanowiska pracy oraz strefy w pomieszczeniach. Są to zarówno panele mocowane na biurkach, jak i wolnostojące panele. Większe pomieszczenia łatwo dzięki nim dzielić na zróżnicowane obszary.

Meble biurowe Balma to także kontenery, a więc niewielkie szafki podbiurkowe i przybiurkowe. Są to nowoczesne bryły z szufladami wyposażonymi w uchwyty czołowe lub boczne pochwyty. Niektóre można w razie potrzeby zamykać. Pod spodem zamontowane są kółka lub nóżki – w tym drugim wypadku na kontenerach można z powodzeniem siadać.

Z oferty Balma: szafy, regały i meble gabinetowe

Są też i większe meble biurowe, a więc szafy i regały – pojemne, dobrze wykorzystujące przestrzeń i umożliwiające przechowywanie dużej ilości dokumentów, a także kartotek oraz oczywiście ubrań.

Eleganckie meble gabinetowe Meritum, Mixt i Ostin mogą stanowić wyposażenie pomieszczeń zajmowanych przede wszystkim przez kadrę kierowniczą i samodzielnych specjalistów. Uwagę przykuwa ich styl, elegancja i wyszukana estetyka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą mebli i akcesoriów marki Balma. Nowoczesny design połączony z najwyższą jakością wykonania z pewnością sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów.   

32 znalezionych elementów.

Axus

Meble pracownicze AXUS to popularne i ergonomiczne rozwiązania techniczne pozwalające…

Furonto

FURONTO jest wyjątkowo zróżnicowanym zestawem lad recepcyjnych. Jego podstawowym wyróżnikiem…

G4

System mebli pracowniczych G4 to funkcjonalne i nieskomplikowane rozwiązanie do…