Firma Bejot jest przykładem niezwykłego rozwoju: zaczynała 25 lat temu jako mały warsztat stolarski, a dziś zatrudnia ponad 140 osób i produkuje miesięcznie ponad 10 tysięcy krzeseł i foteli. Współpracuje ze znanymi projektantami, co zapewnia oryginalność i funkcjonalność jej mebli biurowych.

Wśród dostępnych u nas produktów Bejot wyróżniają się niezwykle ergonomiczne fotele biurowe, zdolne przystosowywać się do kształtu ludzkiego ciała i zapewniać komfort pracy przez wiele godzin dziennie. Fotele w wersjach menedżerskiej i pracowniczej pozwalają intensywnie pracować bez  problemów z kręgosłupem.

Meble, które zaskakują

Bejot to także bardzo oryginalne meble do siedzenia. Na przykład siedzisko Beachhouse bardzo przypomina kosz plażowy. Dwie osoby mogą tu wygodnie usiąść obok siebie, czując powiew lata i rozmawiając w pewnej izolacji od otoczenia. W takich warunkach łatwiej podejmować rozmaite ustalenia i snuć wspólne plany.

Równie albo bardziej niezwykłe są konstrukcje TreeHouse: to jakby domki z dwuspadowym dachem, mieszczące wygodne siedziska dla dwóch lub nawet trzech osób, tworzące przytulną atmosferę.

Pufy oryginalne i klasyczne

Z kolei Penta to pufy o tyle niezwykłe, że pięciokątne. Można z nich zestawiać układy o różnym kształcie – możliwości są ogromne. Kolekcja Penta obejmuje też specjalne ścianki, którymi można oddzielić system puf od reszty przestrzeni. System znakomicie nadaje się do stosowania w obiektach publicznych: na lotniskach, uczelniach, w hotelach, galeriach handlowych i pomieszczeniach biurowych typu open space.

Klientom preferującym siedziska o tradycyjnym kształcie polecamy pufy Cube w czterech różnych rozmiarach. Można w nich wprowadzić przeszycia z efektem 3D, a aluminiowe nóżki z osłoną ABS chronią podłogę przed porysowaniem. W czterech rozmiarach Bejot produkuje także okrągłe pufy Point. Są mocne, lekkie i łatwe w przenoszeniu.

Ścianki i panele

Polecamy ponadto kolorowe ścianki biurowe Selva firmy Bejot. Są to de facto systemy akustyczne, pozwalające poprawiać komfort pracy w pomieszczeniach typu open space oraz wydzielać w dużych obiektach mniejsze, kameralne przestrzenie. Selva to także panele sufitowe i naścienne – odrobina wyobraźni wystarczy, by wyczarować za ich pomocą oryginalny wystrój wnętrza. Podobną rolę odgrywać mogą ścianki RollWall – obustronnie tapicerowane, kolorowe i wyposażone w kółka, dzięki którym można je łatwo przesuwać i ustawiać w dowolny pożądany sposób. Ze ścianek RollWall można też tworzyć ciekawe przestrzenie.

 

48 znalezionych elementów.