Meble Nowy Styl

Ponad osiem milionów rocznie – tyle produktów wytwarza istniejąca od 1992 roku Grupa Nowy Styl. Sprzedaje je w Polsce i ponad 60 krajach świata. Codziennie zasiadają w nich i na nich – bo o fotelach i krzesłach mowa – miliony ludzi w domach, biurach, restauracjach, kawiarniach, hotelach itd. Projektanci stawiają na ergonomię i wygodę połączoną z unikalnym designem. Meble Nowy Styl projektują Polacy, Włosi i Niemcy.

Wygodne fotele obrotowe marki Nowy Styl

Nasza firma posiada w sprzedaży wiele mebli biurowych marki Nowy Styl. Są to przede wszystkim obrotowe fotele z wieloma funkcjami dodatkowymi, zapewniające komfortową pracę nawet przez wiele godzin dziennie. Odpowiednio ukształtowane oparcia sprawiają, że użytkownik nie odczuwa problemów z kręgosłupem, zwłaszcza w okolicach lędźwi, choć spędza w pozycji siedzącej wiele czasu. Poszczególne elementy krzeseł biurowych Nowy Styl można w szerokim zakresie regulować, co pozwala dostosować mebel do indywidualnych cech każdego użytkownika. Miękkie siedzisko zapewnia wygodę i poczucie komfortu.

Producent Nowy Styl – krzesła konferencyjne

Sprzedajemy również liczne krzesła konferencyjne marki Nowy Styl. Niektóre z nich można łączyć w rzędy dzięki specjalnym zaczepom – ułatwia to przygotowanie dużych sal na przybycie uczestników danego wydarzenia, zapewnia porządek oraz ciszę. Do wyboru są krzesła z twardym i miękkim, tapicerowanym siedziskiem oraz oparciem. Metalowe nogi zakończone są stopkami z tworzywa sztucznego, chroniącymi podłogę przed zarysowaniem. Dostępne są także krzesła, w których oparcie jest zintegrowane z podłokietnikami, a podstawa jest stała lub obrotowa. Podobne cechy mają fotele oraz sofy przeznaczone dla 2-3 osób. Można w nich zasiąść wygodnie i wypocząć.

Krzesła specjalistyczne, meble barowe, stoliki to Nowy Styl

Nowy Styl to także krzesła specjalistyczne, w tym m.in. wysokie, obrotowe, z podnóżkiem o regulowanej wysokości i pięcioramienną podstawą na kółkach. Dostępne są modele z tworzywa sztucznego oraz tapicerowane. Stołki i taborety barowe dostępne są w wielu odmianach kolorystycznych i stylach, niskie i wysokie, do siedzenia przy stoliku lub przy barze, z oparciem lub bez.

Kolejnymi produktami Grupy Nowy Styl są najrozmaitsze stoły i stoliki biurowe, najczęściej łączące drewno i metal. Mogą mieć wiele różnych przeznaczeń – wybór jest spory.

 

84 znalezionych elementów.

Antero

Krzesło biurowe Antero posiada miękkie, tapicerowane siedzisko i ergonomicznie wyprofilowane oparcie. Mechanizm możliwość…