Produkty skandynawskie od lat cieszą się w Polsce dużą popularnością. Niemałym uznaniem cieszy się szwedzkie wzornictwo, dlatego meble Svenbox podobają się wielu naszym Klientom. Ergonomia połączona z estetyką i trwałością plus umiarkowane ceny – czego chcieć więcej?

Meble Svenbox do Twojego biura

Wśród wyrobów firmy Svenbox dominują meble pracownicze, a więc biurka, dwustanowiskowe segmenty do pracy, a także stanowiska panelowe, które można często zmieniać. Solidne, grube blaty płytowe, chronione dodatkowo obrzeżami z PVC zapewniają odporność na typowe uszkodzenia.

Uwagę zwracają także meble Invest-EKO_I, zaprojektowane przede wszystkim z myślą o komforcie osób pracujących przy komputerach. Narożne biuro z poszerzonym jednostronnie blatem znakomicie nadaje się pod monitor lub laptopa. Meble EKO_I można też wykorzystywać jako podwójne, ponieważ są wyposażone w przegrody do wydzielania stanowisk.

Producent mebli Svenbox to gabinety i recepcje

Svenbox to także meble gabinetowe z kolekcji Echo, wykorzystującej urok ciemnego drewna. Orzech nizinny w połączeniu z metalem tworzy wrażenie oryginalnej elegancji, podkreślonej wysoką jakością wykonania. Klasyka dla firm chcących zaakcentować swój prestiż.

Ten sam producent wytwarza oryginalne lady recepcyjne Sven i Verona. Można je ustawiać narożnie lub centralnie, a pracownik recepcji jest w stanie obsługiwać interesantów na stojąco lub siedząc. Sven to lady łagodnie zaokrąglone, Verona wykorzystuje kąt prosty z ostrymi krawędziami, zaskakuje za to kolorystyką.

9 znalezionych elementów.