Z Fabryką Mebli Biurowych MDD współpracujemy z prawdziwą przyjemnością, ponieważ jest to dostawca, którego produkty zawsze zdobywają uznanie u naszych Klientów. Wysokiej jakości, nowoczesne i ergonomiczne meble biurowe, lampy i akcesoria MDD cieszą się ogromnym powodzeniem.

producent mebli MDD – kolekcja Mito

Spośród wielu mebli MDD dostępnych w naszej firmie pragniemy zwrócić Państwa uwagę choćby na zestaw MDD Mito. Są to m.in. biurka nadające się do aranżowania większych (wersja z szafką) i mniejszych (wersja bez szafki) pomieszczeń, z jednej strony umożliwiające wygodną pracę nawet z wieloma dokumentami, z drugiej strony nadające pomieszczeniom biurowym elegancki, prestiżowy wygląd. Kolekcja Mito obejmuje też inne meble biurowe, w tym komodę, szafę na dokumenty i ladę recepcyjną. Meble MDD Mito dostępne są w kolorach jasnego i ciemnego platanu.

Meble biurowe MDD, seria OGI

Nie mniej ciekawa jest minimalistyczna kolekcja mebli pracowniczych MDD OGI. Obejmuje ona kilka serii. Jest więc np. OGI_A, przeznaczona do pomieszczeń o nietypowych wymiarach. Meble zaprojektowano tak, by można było zapewnić miejsce do pracy większej liczbie pracowników przy minimalnym wykorzystaniu przestrzeni. Zestaw OGI_N to minimalizm i chłodne, profesjonalne kolory, a zarazem możliwość stosowania barwnych przegród, które przełamią kolorystyczny monolit. W serii OGI_Q producent postawił na prostotę i klasyczną elegancję, wyróżniając jedynie biurko dla menedżera. Pozostałe serie tej kolekcji stworzono z myślą o jak najprostszej organizacji przestrzeni biurowej, elastyczności w meblowaniu poszczególnych pokoi i ułatwienie obiegu informacji.

MDD meble biurowe – Linea

Polecamy także minimalistyczne lady recepcyjne MDD Linea z podświetleniem LED. Podstawowy wariant wykonany jest w bieli, ale laminowanemu frontowi można nadawać inne barwy – zależy to wyłącznie od potrzeb danego biura. Każda lada Linea może tworzyć swoistą wyspę wyodrębnioną od reszty przestrzeni w pomieszczeniu. Prosta, skromna bryła stwarza elegancką atmosferę powagi i schludności.

 

63 znalezionych elementów.

Foro

FORO to nowoczesne i funkcjonalne lady recepcyjne, które przyciągają wzrok…