Firma ERGOSYSTEM ( do lipca 2006 roku działająca pod nazwą ASPECT PMB ) powstała pod koniec 1999 roku w Warszawie z obszarem działania na terenie całego kraju. Trafny wybór oferty czołowej polskiej fabryki mebli biurowych MDD szybko skutkował najlepszymi wynikami sprzedaży a co za tym idzie uzyskanie w 2001 roku świadectwa autoryzowanego przedstawiciela Fabryki Mebli Biurowych MDD, którym nieprzerwanie jesteśmy do dnia dzisiejszego.

Oferujemy wysokiej klasy meble gabinetowe, meble pracownicze, socjalne, lady recepcyjne oraz szeroką gamę krzeseł biurowych, krzeseł konferencyjnych, kawiarnianych, audytoryjnych i sof. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem jednego z czołowych producentów wysokiej klasy systemów meblowych – MDD. W swojej ofercie posiadamy również marki innych producentów krajowych i zagranicznych reprezentujących najlepsze tradycje doskonałej jakości.

Misją naszej firmy jest oferowanie nowoczesnych, ergonomicznych i przyjaznych rozwiązań. Po analizie potrzeb klientów oraz ich preferencji, z uwzględnieniem budżetu i wskazówek, sztab profesjonalnych handlowców i architektów przygotowuje nieodpłatnie propozycję aranżacji biura wykorzystując meble z naszej oferty, które swoim stylem, trwałością i funkcjonalnością wprowadzają każde biuro w przyszłość. Stała opieka z naszej strony od fazy projektu do finalizacji kontraktu zapewnia tak ważny komfort pracy naszych klientów.

Struktura organizacyjna umożliwia sprawną obsługę klientów, dobrą logistykę i serwis techniczny mebli w każdej części Polski. Stabilny i zaangażowany zespół pracowników o wysokich kwalifikacjach gwarantuje profesjonalizm i stale rosnącą jakość obsługi.
Nieustannie poszukujemy nowych, interesujących styli i rozwiązań. Wychodzimy na przeciw ciągle zmieniającym się potrzebom klientów doskonaląc i uzupełniając naszą ofertę o nowe produkty.