Firma Bejot jest przykładem niezwykłego rozwoju: zaczynała 25 lat temu jako mały warsztat stolarski, a dziś zatrudnia ponad 140 osób i produkuje miesięcznie ponad 10 tysięcy krzeseł i foteli. Współpracuje ze znanymi projektantami, co zapewnia oryginalność i funkcjonalność jej mebli biurowych.

Wśród dostępnych u nas produktów Bejot wyróżniają się niezwykle ergonomiczne fotele biurowe, zdolne przystosowywać się do kształtu ludzkiego ciała i zapewniać komfort pracy przez wiele godzin dziennie. Fotele w wersjach menedżerskiej i pracowniczej pozwalają intensywnie pracować bez  problemów z kręgosłupem.

Meble Bejot, meble które zaskakują

Bejot to także bardzo oryginalne meble do siedzenia. Na przykład siedzisko Beachhouse bardzo przypomina kosz plażowy. Dwie osoby mogą tu wygodnie usiąść obok siebie, czując powiew lata i rozmawiając w pewnej izolacji od otoczenia. W takich warunkach łatwiej podejmować rozmaite ustalenia i snuć wspólne plany.

Równie albo bardziej niezwykłe są konstrukcje TreeHouse: to jakby domki z dwuspadowym dachem, mieszczące wygodne siedziska dla dwóch lub nawet trzech osób, tworzące przytulną atmosferę.

Pufy marki Bejot oryginalne i klasyczne

Z kolei Penta to pufy o tyle niezwykłe, że pięciokątne. Można z nich zestawiać układy o różnym kształcie – możliwości są ogromne. Kolekcja Penta obejmuje też specjalne ścianki, którymi można oddzielić system puf od reszty przestrzeni. System znakomicie nadaje się do stosowania w obiektach publicznych: na lotniskach, uczelniach, w hotelach, galeriach handlowych i pomieszczeniach biurowych typu open space.

Klientom preferującym siedziska o tradycyjnym kształcie polecamy pufy Cube w czterech różnych rozmiarach. Można w nich wprowadzić przeszycia z efektem 3D, a aluminiowe nóżki z osłoną ABS chronią podłogę przed porysowaniem. W czterech rozmiarach Bejot produkuje także okrągłe pufy Point. Są mocne, lekkie i łatwe w przenoszeniu.

Bejot, producent ścianek i paneli

Polecamy ponadto kolorowe ścianki biurowe Selva firmy Bejot. Są to de facto systemy akustyczne, pozwalające poprawiać komfort pracy w pomieszczeniach typu open space oraz wydzielać w dużych obiektach mniejsze, kameralne przestrzenie. Selva to także panele sufitowe i naścienne – odrobina wyobraźni wystarczy, by wyczarować za ich pomocą oryginalny wystrój wnętrza. Podobną rolę odgrywać mogą ścianki RollWall – obustronnie tapicerowane, kolorowe i wyposażone w kółka, dzięki którym można je łatwo przesuwać i ustawiać w dowolny pożądany sposób. Ze ścianek RollWall można też tworzyć ciekawe przestrzenie.

48 znalezionych elementów.